HAKKIMIZDA

Haberler
Referanslar
Çözüm Ortakları
     Dünya liderleriyle birlikte çalışıyoruz. Dev Solar Axitec'in KKTC yetkili bayisiyiz. Diğer çözüm ortaklarımız için lütfen tıklayınız.
     Ekrem Güneş Solar'dan bir ilk daha. Asbank ile yapmış olduğu işbirliği ile yenilenebilir enerji sistemlerinden yararlanmak isteyen halkımıza...

                                 Haberin devamı

ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÇÖZÜM ORTAKLARI
REFERANSLAR
İLETİŞİM
     Ekrem Güneş Solar Ltd. Kıbrıs’ın önde gelen yenilenebilir enerji, proje ve mühendislik firmalarından biridir. Ülkemizin Güneş Rüzgar ve diğer yenilenebilir enerji kaynaklarından ürettiği enerjinin en verimli ve en ekonomik koşullarda sağlanması için dinamik piyasa koşullarında müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaktadır.

     Yaşamımız boyunca geleceğe dönük planlar yaparız, planlarımız yaşamımız sürecinde bazen gerçekleşir bazen de gerçekleşmez, ama bizim sizler için uzun vadede gerçekleşeceğine inandığımız planlarımız var.

      Adım adım geleceğimizi sekilendirmek, gelecek nesillerimize yaşanabilir bir dünya bırakmak ve yaşamış olduğumuz hayatı daha da iyi hale getirebilmek için sizlerle beraber yaşam standardımızı yükseltmek istiyoruz.

     Ülkemiz enerji ihtiyacının tamamını fosil yakıtlardan karşılamakta ve her gecen zaman içerisinde de enerji ihtiyacımız artmaktadır. Buna paralel olarak enerji maliyetlerinin hem toplum açısından hemde devlet bütçesine verdiği ağırlığı da artmakta ve en önemlisi doğamıza verdiği zararlar…

     Sizler için tasarladığımız uzun vadeli planlarımızın başında bağımsız temiz bir enerji üretimi yatmakta. Biliyormusunuz? Yenilenebilir enerji sistemi ile üretecek olduğunuz 1 kilovat enerji ile yılda yaklaşık 800 kg oksijen tasarrufu sağlayabiliyorsunuz ve bir yetişkin ağacın saatte 2,3 kg. karbondioksiti alıp 1,7 kg. oksijen verdiğini hesaplayacak olursak her yıl doğaya yüzlerce yetişkin ağaç dikmiş olacaksınız!

     30 yılı aşkın bir süredir çalışmalarını yaptığımız, dünyanın birçok yerinde uygulamış olduğumuz ve başarı ile çalıştırdığımız fotovoltaik sistemler ve diğer yenilenebilir enerji sistemlerimizdeki tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Ümit ediyoruz ki sizlere yardımcı olabiliriz.
Şirketin Kayıtlı Adresi: 
Ekrem Güneş Solar Sistemler Ltd. 
Dr. Burhan Nalbantoğlu Cad. Aksın Apt. No:10/4A Lefkoşa - KKTC
Vergi numarası: MŞ 12651 
Şirket Yöneticisi: Ekrem Güneş

22.03.2012

14.82 kWp
Cemsa Karting
Lefkoşa
 
                     Tümünü göster

Designed & Powered By Ata Bilişim
Kuzey Kıbrıs Solar Enerji