ÇÖZÜM ORTAKLARI
Haberler
Referanslar
İletişim
Hafta içi: 09:00 - 18:00
Hafta sonu: 09:00 - 14:00                

+90 392 224 05 90
           Google haritalarda göster
     Ekrem Güneş Solar'dan bir ilk daha. Asbank ile yapmış olduğu işbirliği ile yenilenebilir enerji sistemlerinden yararlanmak isteyen halkımıza...

                                 Haberin devamı

ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
ÇÖZÜM ORTAKLARI
REFERANSLAR
İLETİŞİM
Aleo Solar, Yüksek Verimli fotovoltaik modüllerinin 25 yıl boyunca malzeme ve işçilik hatası içermeyeceğini garantiler. Bu uzun süreli garanti, yüksek kalitede malzeme kullanılması ve üretim sırasında ve sonunda sürekli kalite kontrolleri yapılması sayesinde mümkün olabilmektedir. ALEO müşterileri yüksek kalite ve performans standartlarımıza güvenmektedir. ALEO güneş enerjisi modülleri, nominal gücün üzerinde, güneş enerjisi piyasasında alışılmamış bir değer olan 4,99 Wp değerine kadar güç fazlasına sahiptir. Bu güç fazlası, müşterilerin sistemden kazancını artırır ve sistemin kendini daha hızlı amorti etmesini sağlar."

     SMA Technologie AG 1981 yılında dijital enerji ölçümü kontrolorlerlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi vizyonu ile kurulmuştur. 20 yıldır foto voltaj , rüzgar enerjisi ve kombine üretim tesisleri için sistem teknolojisi üreten SMA bu tecrübesi ve know-howı , devamlı ürün geliştirmeye dayanan felsefesi ve her daim yeni teknolojiyi kullanması ile güneş enerjisi alanında lider ve öncü konumdadır.
     SMA Solar Teknoloji Şirketi, fotovoltaik uygulamalar için, invertör ve izleme sistemlerinin, geliştirilmesini, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. SMA bu alanda dünyanın en büyük üreticilerinden biridir ve her modül türü ve güç sınıfına için uygun invertörleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip firmadır. Bu durum, ada ve yedekleme işlemleri gibi, şebeke bağlantılı uygulamalar için de geçerlidir.      

     Danfoss, pek çok farklı kültürlere sahip ülkelerde çok sayıda bulunan küresel bir şirket. Bu nedenle, bizim çalıştığımız yerde bize karşılaştığı zorlukları ile aktif anlaşma hayati öneme sahiptir.
     Danfoss, sosyal sorumluluk ve çevre ve iklim konuları sağlam bir iş geliştirme ile el-ele gider sürdürülebilir bir küresel kalkınma aktif bir rol oynamayı istemektedir.
Biz sadece şirket hemen bir etkisi vardır koşullara yanıt vermeyen bir öncelik değil, aynı zamanda geleceğin zorlukları özetliyor eğilimleri göz önünde bulundurun.
     Danfoss genel hedefi, şirket iyi durumda kendi ev tutar sorumlu bir şirket olarak tüm konularda kabul edilir.


     Fronius araç aküleri ve çekiş bataryaları için özel olarak tasarlanmış birincil anahtarlama modu pil şarj cihazları, tam bir dizi sağlamaktadır.Selectiva aralığı çekiş bataryaları ise Acctiva aralığı, aküleri oluşur.Acctiva ürün yelpazesi, profesyonel şarj cihazları, otomobil, ticari araç, motosiklet, inşaat malzemeleri, tarım makineleri ve acil durum taşıtları ile atölye çalışmaları kullanım için oluşur.Selectiva ürün yelpazesi ve kaldırma platformlar ve elektrikli araçlar, zemin konveyörler için çözümler içerir.
     Fronius, 60 yıl için devrim niteliğindeki Active Inverter teknolojisi ile, pil şarj cihazları, bu bir yüzyılın dörtte bir araştırma ve geliştirme yürüten olmuştur. Dahası: Bu ??alanda yeni fikirler düzenli olarak tanıtmak ve pazara devrimsel yenilikler getirmek. Ağır endüstriyel kullanım deneyimi garanti maksimum güvenilirlik Bizim uzun yıllar. Profesyoneller için profesyoneller.
     Ama hiç de şaşırtıcı yeniliklere gelince, taviz yok. Tüm gelişmeler doğrudan firmamıza içinde yapılır. Tabii ki, biz her zaman üniversiteler, araştırma enstitüleri ve pil üreticileri ile yakın temas içinde kalır. Ama burada da sadece yeni düşünce yolları kabul etmeye kararlıyız bu devrimler başlatmak için de doğrudur. Olumlu bir şekilde. Tüm sektörlerde yüksek teknoloji yetkinlik.
     Bernt LORENTZ GmbH & Co KG, güneş enerjisi ile çalışan pompa sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve alanında önde gelen üreticilerinden biri olarak kabul edilir. 1993 yılında kurulan Hamburg, Almanya, LORENTZ, bugün 150'den fazla çalışanı ve 100'den fazla ülkede temsil edilmektedir. Bizim yerel servis ortakları, müşteriye yakın bir bağ ve garanti profesyonel destek, kurulum ve bakım korumak.
LORENTZ güneş enerjili su pompası sistemleri, güneş takip sistemleri ve fotovoltaik modüllerin yanı sıra, ilgili tüm hidrolik ve elektronik bileşenler sağlar.
     Pompa portföyü 130 350 m kadar akış hızlarına kadar asansörler kapsayan, 0,15 kW ile 21 kW nominal güç aralığı kapsar m3 / h Sabit araştırma ürünleri sürekli gelişim sağlar. Bizim dalgıç pompa sistemleri ör. dağıtılan su temini ve arıtma, içme suyu ve tarım. LORENTZ yüzey pompa sistemleri ağırlıklı olarak yüzme havuzları ve göletler Devridaim pompası ve filtre sistemleri kullanılmaktadır.
     Güneş takip sistemleri ürün yelpazesinin ikinci ayağını oluşturmaktadır. Fotovoltaik modül verimliliği önemli ölçüde artırırken, sağlam tasarımı ve güvenilir kontrol elektroniği, tüm boyutları ve ızgara bağımsız yüklemelerini güneş park optimum enerji verimi sağlar.
     Fotovoltaik modül serisi ile birlikte, LORENTZ, performans ve teknik özelliği, basit kurulum ve bakım konusunda uyumlaştırılmış tüm bileşenleri ile entegre sistemler sağlayabilir. Bu pürüzsüz çalışmasını, en iyi maliyet etkinliği ve yüksek yaşam beklentisi garanti eder.
     Bizim yetki sistem sağlayıcısı olarak dünyanın her yerinde bizi bireysel müşteri taleplerine esnek bir şekilde cevap ve kapsamlı çözümler önermek için izin verir.
     Amacımız, ev sahipleri ve işletmeler, yenilenebilir enerji kaynakları yararlanmak yardımcı olmaktır.
     Federal ve eyalet hükümetleri, güneş geçmek için kuruluşlar için çok büyük mali teşvikler oluşturduk.
    Bu teşvikler, organizasyonu ve güneş enerjisi üzerinde çalışan gerekli ilk yatırım maliyeti önemli ölçüde düşüktür.    
    Biz, sadece müşterilerimiz için en iyi değeri sağlar, ama aynı zamanda onlar gibi "yeşil" binalar yapar tam bir enerji çözümü sağlar. Kanıtlanmış Enerji Çözümleri binaların genel görünümünü artırırken aynı zamanda müşterilerimiz için tasarrufunu maksimize etmek için güneş enerjisi, enerji üretim sistemlerinin VE kesme kenarı enerji tasarrufu teknikleri İKİ birleştirmek için bir adım daha ileri gider.


     Marlec Rutland 1978 yılında kuruldu - Birleşik Krallık'ta en küçük ilçe, daha sonra İngiliz Rüzgar Enerjisi Derneği Rüzgar Enerjisi Pioneer ödülünü aldı kurucusu John Fawkes. Erken emekli başarılı bir mühendis ve işadamı olarak o ızgara uzakta bulunan elektrikli çit birimleri çalıştırmak için çiftliklerde tepesinde tutmak pilleri yöntemleri araştırmak için istendi.
Şirketin Kayıtlı Adresi: 
Ekrem Güneş Solar Sistemler Ltd. 
Dr. Burhan Nalbantoğlu Cad. Aksın Apt. No:10/4A Lefkoşa - KKTC
Vergi numarası: MŞ 12651 
Şirket Yöneticisi: Ekrem Güneş

      REFUsol GmbH fotovoltaik tersleyicilerine dünyanın önde gelen üretici ve teknik üstünlük için dünya çapında ünlüdür. Pik verimi ile% 98.2, REFUsol inverterler, piyasadaki en verimli ve yenilikçi cihazlar arasında yer almaktadır. Bu REFUsol yine ilk iki pozisyonda yerleştirilir önde gelen teknik dergisi Photon Magazine tarafından yeniden test ve sıralama son zamanlarda yıl sonra yıllık ve teyit edilmiştir.
22.03.2012

14.82 kWp
Cemsa Karting
Lefkoşa
 
                     Tümünü göster

Designed & Powered By Ata Bilişim
Kuzey Kıbrıs Solar Enerji
AE-solar, dünya genelinde müşterilerimiz için pazarda en iyi kalite - maliyet oranına sahip, güvenli uzun vadeli yatırımları garanti eden solar fotovoltaik (PV) modüller geliştiriyor ve üretiyor. AE-solar, en iyi modül bileşenlerini kullanarak ve sektörün lider sistem dengesi çözümleri üreticileriyle çalışarak talep eğrisinin önünde kalabiliyor ve müşterilerin farklı performans ve estetik gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi ve özel PV teknolojileri sunuyor.